Moderátor: Hlavní moderátor
2 příspěvky Stránka 1 z 1
Uživatelský avatar
11. 11. 2020 1:31
Zdravím, mám takový zvláštní problém.
V únoru jsme přešli k T-Mobile a od té doby jen řešíme problémy s internetem. Měli jsme starý lepší modem, ale po věčných problémech nám T-Mobile doporučil ať napojíme přímo jejich router. Teď se ale vyskytl ještě zvláštnější problém. Internet funguje na TV, telefonech, druhém notebooku, ale v momentě kdy se připojím svým notebookem, tak síť vypadne kompletně. Bez ohledu na to, kolik zařízení je připojených, můj notebook kompletně znemožní přístup k WiFi na jakémkoliv zařízení. Router jsme vyměnili v sobotu, do té doby jsme měli jiný, který s mým notebook komunikoval. Když vytvořím WiFi pomocí hotspotu z telefonu tak se notebook taky připojí. Jsem už z toho úplně blbá a nevím co s tím. Tenhle konkrétní notebook potřebuji kvůli škole (navíc je to jediný jakž takž kvalitní co máme). Předem děkuji za jakoukoliv radu.
reklama
Uživatelský avatar
12. 11. 2020 0:53
Dobrý den,
Osobně si myslím, že se jedná o chyba routeru. Začal bych tím, že bych se pokusil upgradovat firmware. Popřípadě, pokud to je možné a ve Vašich silách, router vyrestartovat do základního nastavení a znovu nastavit. Pokud ani toto nepomůže router bych reklamovat
S pozdravem
Tým IT-Forum.cz

Naše projekty
eHelpDesk.cz - tiketovací systém
instalacka.cz - software zadarmo
Software.cz - elektronický prodej licencí
upit.cz - IT outsourcing
wintip.cz - Tipy pro Windows

Doporučujeme
Winrar , Drivermax
Avast Business Antivirus
CCleaner
Odpovědět
2 příspěvky Stránka 1 z 1
Zpět na „Sítě“